Partnerský horoskop: žena Blíženec a muž Kozoroh

Woman sitting by the table with food on date in cafe near the sea, looking at camera and holding hand her man. First-person view

Horoskopy jsou stále poměrně dosti populární, mají dlouholetou tradici, lidé jim věří více či méně již několik staletí. Spousta lidí jim bezmezně věří, nechává se jimi vést, mají s nimi různé zkušenosti. Je také důležité to, na který horoskop se obracíte. Asi bude jiný horoskop, který si přečtete v novinách nebo časopisech než ten, který si přečtete přímo od astrologa. Může mít jinou váhu, když jej sestaví skutečný odborník a přímo vám na míru. Zájem o horoskopy stále přetrvává.

Zajímá víc ženy

Co se horoskopů týče, nejznámější je pravděpodobně zvěrokruh, který zná snad každý a minimálně jednou už jej slyšel, viděl nebo dokonce četl. Existuje však velká spousta dalších typů horoskopů, většinou se řídí jinými kulturami, náboženstvím nebo filozofií. O horoskopy obecně se zajímají spíše ženy, které by přece jen rády věděly, jaký bude jejich život v nejbližších dnech a co všechno je čeká. Ani muži však nezůstávají moc pozadu, obvykle je láká osobní horoskop. Obě pohlaví pak často mohou přemýšlet nad tím, zda se k sobě s partnerem nebo partnerkou hodí. Může vám na to odpovědět horoskop? Partnerský horoskop je také velmi oblíbený.

Charakteristika – žena Blíženec

Žena ve znamení Blížence? Nebude s ní pravděpodobně nikdy nuda, protože v sobě může ukrývat minimálně dvě různé osobnosti. Jsou natolik rozdílné, že někdy nebudete vědět, co si s ní počít. Na jednu stránku vás pochválí, vynese vás až do nebes a jen co se otočí, začne kritizovat všechno, co se okolo děje. Může se na vás zaměřit a pak se nestačíte divit, jak vás zkritizuje a nenechá na vás nit suchou. Někdy bývá těžké jí přimět zastavit se a chvíli jen tak přemýšlet. Dovede být neuvěřitelně vrtkavá a nevypočitatelná, občas bere milostná dobrodružství jako jednu velkou hru. Nejsou bezcitné, jak by se mohlo na první pohled zdát, jsou vášnivé a mají rády lásku a hledají k sobě partnera. Potřebují soucit, s hněvem a křikem s nimi moc nepořídíte.

Charakteristika – muž Kozoroh

Muž ve znamení Kozoroha okolo sebe precizně a pečlivě postavil cihlovou a nepropustnou zeď. Je silný a odolný, ale hodně ostýchavý. Do vínku mu byla dána ctižádostivost, takže to, co chce, za tím si obvykle jde. Bývá rozvážný, často jen tak mlčenlivý, moc toho zrovna nenamluví. Spousta lidí si o nich myslí, že to jsou nudní patroni, kteří dávají přednost samotě a tichu. Není to až tak zcela pravda, ve skrytu duše touží po pozornosti a obdivu, jen to nedávají tak okatě najevo, jako například Lvi. Je nenapravitelný romantik, ale pouze ve snech, po praktické stránce je hodně ukázněný. Vyžaduje citově vyrovnané chování, je praktický a mnohdy může být i frustrovaný.

Hodí se k sobě?

Blíženec a Kozoroh to mohou mít na začátku složitější, jejich začátky mohou být těžké a to zejména kvůli tomu, že se sbližují různě rychlými tempy. Blíženci budou mít pocit, že se znají velmi dlouho, takže chtějí o druhém všechno vědět a znát. Kozoroh je přitom citlivější, potřebuje zvláštní přístup a pomalejší tempo, bude se otevírat postupně. Velmi brzo si budou muset společně promluvit a vyjasnit si, jaký bude jejich vztah, jak se všechno bude vyvíjet a co od života vlastně obě znamení chtějí. Bude-li jejich vzájemná přitažlivost opravdu silná, překonají všechno, co se jim postaví do cesty dokonce i rychlejší začátek. I když dvě rozdílné osobnosti, jejich vztah bude pevný, protiklady se přitahují, takže se vzájemně mohou obohacovat a předávat si své poznatky. Blíženci mohou Kozorohy silně inspirovat a tak trochu taky vytáčet tím, jak jsou proměnliví a střídají své nálady. Kozoroh zase poskytuje Blížencům jistou stabilitu a pevné základy. Občas je Kozoroh uzavřený a nemluví, což Blíženci nechápou a vytáčí je to.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno