Partnerský horoskop: žena Blíženec a muž Blíženec

Bez horoskopu si dnes už neumíme představit noviny nebo časopis. Také různé servery se zprávami, bulvárem nebo počasím. Pomalu, ale jistě se dostal do našeho běžného života a možná vám to ani nepřijde a přečtěte si jej. Například v časopisech nebo novinách, je už to pomalu tak automatické. Možná se nad ním zasmějete, pokud vám horoskop věští, že si máte dát pozor na hádky s partnerem, přičemž vy žádného nemáte. Můžete je brát vážně, řídit podle nich svůj život. Věští vám horoskop, že budete mít zkažený den a není radno dnes vůbec vycházet z domu? No, zaměstnavatel asi úplně pochopení pro vaši absenci mít nebude.

Věříme v lepší zítřky

Snad každý člověk něčemu věří. Někdo věří sám v sebe, ve svou rodinu, přátelé, schopnosti a podobně. Někdo má svou víru no a někdo má horoskopy, numerologii a další vědy. Alternativní pomoc pro váš život nebo náhled do budoucnosti zkrátka pořád táhne, lidé chtějí vědět, co je čeká a nemine. Vy a partnerský horoskop? Zkoumáte, zda máte vedle sebe toho pravého partnera i podle znamení zvěrokruhu? Potřebujete zjistit, zda si budete rozumět, zda vás nebude partner utiskovat ve všem, co si vysníte?

Charakteristika – žena Blíženec

Blíženci jsou známi tím, že v sobě ukrývají nejméně dvě povahy. V tomto případě získáte rovnou dvě ženy a to úplně rozdílné. Její mysl neustále cestuje, skoro se nezastaví. Jedna dívka ve znamení Blížence se rovná hned několika ženám. Dovede být neuvěřitelně vrtkavá a nevypočitatelná. Nejdřív se na vás usmívá, ale poté změní a začne ihned kritizovat a to někdy i úplné drobnosti. Umí použít pěkně nepříjemný sarkasmus. Potřebuje soucit, je pro ni totiž neskutečně těžké se upnout na jednu osobu. Žena ve znamení Blížence si nechává zmatek, který se v ní odehrává, zcela pro sebe. Nebude tím zatěžovat okolí. Je temperamentní a veselá společnice, má-li dobrou náladu, pak bude bavit celou společnost. Umí klopit oči, hrát divadlo na druhé, když něco potřebuje.

Charakteristika – muž Blíženec

Jste-li zamilovaní do muže ve znamení Blížence, pak pocit jistoty a bezpečí ztrácíte. Tomuto muži se nesmí nic nařizovat. Nedávejte mu nůž na krk, nevyhlížejte jej, nevěšte se mu na paty. Asi nikdy nezískáte stoprocentní pocit, že bude jen váš, ale na to si musíte zvyknout. I muž Blíženec v sobě skrývá minimálně dva lidi. Typický Blíženec má rád lidi, společnost, ovládá pravidla konverzace, bývá středem pozornosti, hýří vtipy, poznámkami a je upřímný. Udržuje zábavu v plném proudu, umí zachránit konverzaci. Zamilovat se do Blížence je snadné, ovšem uzurpovat si jej až příliš se jednoduše nevyplácí.

Hodí se k sobě?

Dva Blíženci? V jednom vztahu? Jde o stejná znamení, takže si budou dobře rozumět. Jejich vztah? Ten je především založen na bezmezném přátelství, na společném pohledu na svět. Jejich láska je hluboká a intenzivní, nevyprchá během pár dní. Umí si spolu povídat hodiny a hodiny a to je možná to nejvíc, co mohou ve vztahu mít. Jsou si vzájemně spřízněnými dušemi, společně kráčí životem v úctě a bez zbytečného omezování. Oba ví, co od života chtějí a poskytují to také svému partnerovi. Nebudete chtít jeden druhého vlastnit, jakkoliv omezovat nebo přivlastňovat. Naopak jste pyšní a rádi, že partner má volnost. Žárlí jen tehdy, je-li to třeba. Oba však potřebují trochu praktičnosti a vytrvalosti.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno