Partnerský horoskop: Žena beran a muž váhy

Čtete si pravidelně v časopisech horoskopy své i svých blízkých a příbuzných? Někdy slouží k zamyšlení, jindy k pobavení. Ať už berete horoskopy psané horkou tužkou v časopisech vážně nebo ne, není radno jim přikládat nějakou velkou váhu. Jsou povětšinou tvořeny celoplošně, tedy tak, aby se do těchto slovíček vešlo co možná nejvíc jedinců, kteří je aktuálně čtou. Také se vám stalo, že horoskop vám „věštil“ hádku s partnerem a úspěchy v zaměstnání, kdežto vy jste aktuálně byli single a přišli jste o práci?

Spousta různých horoskopů

Existuje velká spousta horoskopů, můžete si nechat vytvořit partnerský horoskop podle data narození, perský horoskop, tarotový horoskop, čínský horoskop a spoustu dalších. Vybrat si ten správný nebude asi jednoduché, každý z horoskopů se zaměřuje na něco jiného. Partnerský horoskop se snaží porovnávat dvě znamení, dvě individuální osobnosti, zda se k sobě hodí nebo nehodí. Popřípadě se snaží rozkrýt, kde se dříve či později mohou objevovat chyby a nějaké problémy.

Charakteristika – žena beran

Žena v beranu je velmi hrdá, štědrá, ale také maličko lakomá (pokud jde o majetek, čas, sympatie, peníze nebo lásku). Co se lásky týče, muž se může cítit odstrčený na druhou kolej, protože jí velmi pohltí její vlastní život. Někdy tak nevědomky může být trochu sobecká a myslet na sebe a své potřeby. A to muži úplně rádi nemají. Silná, nebojácná a odhodlaná žena vedle sebe nepotřebuje muže, dokáže zvládnout vše (a myslí si, že i lépe) co muž. Protějšek se tedy od ní nedočká pochvaly za navrtanou poličku a podobně. Cítí-li se tato žena raněná, umí se proměnit v kus ledovce, který neroztopí ani největší žár ohně.

Charakteristika – muž váhy

Tento muž je v podstatě takovou zásobárnou zkušeností a odpovědí na všechny otázky a problémy. Rád poučuje, umí být velmi svéhlavý a to někdy může donutit protějšek k ústupu. Hází šarmem a je charismatickým mužem, kterému podlehne spousta žen. Nebude lehké se vymotat z této sítě. Umí přesvědčit, rád argumentuje. V případě potřeby bude milý a něžný, takže snadno podlehnete iluzi. Umí poměrně dobře manipulovat lidmi, takže stačí jeden jeho úsměv a žena je chycená v pasti. Váhy nerady zraňují něčí city, nerady říkají ne, odkládají často bolestivý rozchod. Muži ve znamení vah často rádi flirtují, jsou přelétaví a rádi si zahrávají, flirt je pro ně taková hra.

Hodí se k sobě?

Ve zvěrokruhu stojí váhy a beran přesně v opozici. Jejich energie se tedy spojují a velmi krásně doplňují. Každý z partnerů přináší do společného života přesně to, co druhému chybí a schází. Takový vztah je může opravdu velmi obohatit. Partnerský horoskop však poukazuje na to, že ta dobrá a skvělá období života se mohou střídat s těmi náročnějšími, kdy budete mít tendence z tohoto vztahu utéct nadobro. Váhy jsou kultivované, v harmonii a občas mají sklony k bohémství, takže vstřebat berana a jeho drzost, rozhodnost a impulzivnost může být trošku problém.

Naproti tomu beran dostane pořádnou lekci, co se diplomacie týče. Váhy jsou všemi mastmi mazané, takže aktivity, které dělají nerady velmi elegantně a nenápadně přehodí na protějšek. Váhy nejsou fanoušci otevřených a hlučných konfliktů, zatímco berani jsou impulzivní a chtějí řešit vzniklou situaci hned na místě a často za zbytečného hluku. Problémy se mohou objevit právě ve váhavosti váhy, beran se bude muset vyzbrojit spoustou trpělivosti.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno