Partnerský horoskop: Žena beran a muž štír

Lidé na základě astrologie a horoskopů dělají mnoho věcí v životě, rozhodují se, jak naplánovat finance, práci i lásku. Mnoho lidí se řídí horoskopy a než udělají v životě důležité rozhodnutí, zeptají se na názor nejen svých přátel a blízkých, ale například také karet nebo astrologů. Je rozhodnutí odejít z práce a začít podnikat to správné? Opravdu je pro mě ten, se kterým teďka chodím ten pravý? Ne vždycky je dobré věřit doslovně horoskopům a všem takovýmto věcem.

Horoskopy bývají součástí života

Ať už horoskopům věříte nebo nevěříte, když se ve vašem zorném úhlu objeví někdo, o koho projevíte zájem, zjišťujete, jestli se k vám hodí. Jakmile vysondujete jeho znamení, začnete zkoumat partnerský horoskop. Hodíte se k sobě? Nebo to bude boj, který budete svádět pravidelně? Má to vůbec cenu? Když budete znát také datum narození, budete sledovat partnerský horoskop podle data narození. Je váš vysněný protějšek ve znamení štíra? Pak se jistě ptáte sama sebe, zda se k vám, jako k beranovi, hodí nebo ne.

Charakteristika – žena beran

Když se řekne žena beran, mnoho lidí si představí mužatku, protože některé její vlastnosti odpovídají spíš mužskému ražení. Není typickou ženou v nesnázích, která by potřebovala pomoc se zatloukáním hřebíku nebo s těžkým nákupem. Ostatně, žena ve znamení berana si umí vcelku dobře poradit i bez muže, to co zvládne on, to zvládne také. A myslí si, že mnohem lépe. I když se jí na tváři objevuje statečný úsměv, který značí, že se nikdy nenechá srazit na kolena, je velmi zranitelná. Je to jen štít, který si buduje. Má v sobě také marnivou část, která jí činí trochu přecitlivělou, stačí drobná poznámka o věku, váze, vzhledu a má tendence si to vyložit jako útok na svou osobu. V manželství se stará o vášeň, romantiku a oheň.

Charakteristika – muž štír

Štír je vášnivý člověk a teď to nemyslíme jen ve vztahu k lásce. Vášnivě se pouští do všeho, co se v jeho okolí naskytne, tedy klidně do přátelství, budování kariéry, do výchovy dětí, učení novým věcem, života, sportování a podobně. Zkrátka cokoliv, co se u něj objeví a nadchne jej, do toho jde vášnivě. Jestliže nejste na romantiku a na city, pak raději vezměte nohy na ramena. Je klidný a vyrovnaný, takže jak je možné, že je tak vášnivý? Jeho chladný zevnějšek jen tak fabuluje. Jakmile se však muž štír jednou rozhodne, že vás chce, jde si za tím, dokud vás nedostane. Nebojí se použít šarm, své kouzlo a přesvědčovací schopnosti.

Hodí se k sobě?

Když se ve vztahu potká beran se štírem, budou létat jiskry a energií se bude vztah jen hemžit. Jde o partnersky horoskop dvou silných a velmi hrdých osobností, které si od lidí nenechají jen tak něco líbit a už vůbec ne od svého partnera. Obě znamení jsou nespoutaná, vášnivá a v sexu si budou skvěle rozumět, bude to opravdu vzrušením nabitý sexuální život. Jestliže se však jejich láska týká jen fyzična a sexu, moc dlouho jim to nevydrží, je potřeba „to něco navíc“.

Společnou řeč ve vztahu asi nenajdou jen tak snadno, bude to chtít dlouhý rozhovor a několik kompromisu na obou stranách. A to nepůjde jednoduše, protože jsou oba umínění a tvrdohlaví. Když se jim povede najít společnou řeč a oba ustoupí ze svého ega, pak jejich vztah šanci má. A bude stoprocentně vášnivý a energický!

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno