Partnerský horoskop: Žena Beran a muž Ryby

partnerský horoskop muž ryba žena beran

Potkáte muže svých snů. Působí na vás jako gentleman, možná na první schůzku donesl květinu, dává vám spoustu pozornosti. No, která žena by tohle nechtěla? Ač si někteří klepou na čelo, ženy mají horoskopy rády. Rády je čtou, nejen charakteristiky sebe či partnera, ale také samotné partnerské horoskopy. Ty totiž porovnávají obě znamení a také to, zda se k sobě hodí, bude mezi nimi občas vztahová bouřka nebo se jednoduše k sobě nehodí. Samozřejmě to není možno brát doslova, protože i když se k sobě podle znamení páry moc nehodí, ve skutečnosti jim to může klapat jako po drátkách. Partnerský horoskop může sloužit jako taková berlička nebo pomůcka, na co si dát ve vztahu pozor.

Charakteristika – žena Beran

Žena ve znamení Berana miluje svůj život a vše okolo něj. Možná se někdy může zdát, že jí to všechno pohltí. Svému partnerovi se může začít vzdalovat, protože na něj tak trochu zapomíná. Nehroutí se však, když partnera nemá, je dostatečně silná na to, aby si bez muže v životě poradila. Neznamená to však, že jde o typickou feministku, která brojí proti mužům a snaží se je z života vypudit. Lásku pro život potřebuje, svého hrdinu, který ji bude milovat. Pozor však na lichotky, když jsou plytké s cílem dostat ženu jen do postele, pak to odhalí a se zlou se potážete. Nečeká na muže, až jí otevře dveře, odsune židli nebo vymění světlo v lednici, s přehledem to zvládne sama. Nechce zcela dominantního muže, ráda rozhoduje také sama, ale také nechce muže, který na ní obdivně hledí a splní ji vše, co chce.

Charakteristika – muž Ryby

Muži ve znamení Ryb vyžaduje pevné rozhodování, činy rázné a odvážné. Když má sen, jde si za tím a dosáhne úspěchu. Nejde o muže slabého, ale někdy může mít sklony ke snění. Bystrý mozek je jeho plus, k tomu navíc také houževnatost. Mnoho mužů ve znamení Ryb neumí zcela pohřbít své sny, které měli třeba i kdysi. A pokud to ničemu nebrání, je to dobře, má svůj mámivý sen a občas si na něj vzpomene. Stane-li se něčím chráněncem, někdo jej bude živit a podporovat v jeho snu, může z něj být klidně malíř, spisovatel, hudebník a podobně. Typické Ryby mluví pomalu, často se zabývají problémy své rodiny, přátel, blízkých. Někdy je muž ve znamení Ryb rád sám, někdy potřebuje prostor jen pro sebe a vlastní rozvoj. Může být snadno zranitelný, bývá občas ostýchavý. Potřebuje uznání a to zejména od někoho, koho miluje.

Hodí se k sobě?

Tento vztah nebude od začátku idylický, protože žena ve znamení Berana se na svět dívá reálně, zatímco muž ve znamení Ryb je spíše citlivý a romantický. Berana může fascinovat tento pohled na svět, protože je to něco jiného. Je mezi nimi velmi silná přitažlivost, od začátku to hází jiskrami na všechny strany. Nelze přehlédnout ani to erotické napětí, které mezi nimi je. Po prvotním opadnutí emocí zjišťují, že jsou rozdílní. Ryby jsou emotivní, citlivé, romantické, něžné, zatímco Beran nezapře svůj temperament. Fungovat to samozřejmě může, chce to jen od ženy Berana trochu pochopení a prostoru pro citlivou povahu. Někdy se však Ryby mohou cítit utlačovány. Beran získá od Ryby obdiv, podporu a lásku. Možná to někdy zaskřípe, ale se správným řešením může vztah harmonicky plynout.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno