Partnerský horoskop: Žena beran a muž rak

Horoskopy jsou tak trochu věda, nikdy nebude stoprocentní a nesedí na každého jednoho člověka. Obecně však fungovat může. Horoskopy je nutno brát s rezervou, určitě není dobré se jimi řídit doslova. Když je v něm napsáno, že vás během dne potkají nepříjemnosti, pak nebudete vycházet ven z domu? To asi ne. Každopádně horoskopy jsou dobrá věc a někdy až překvapivě sedí. Také máte ten pocit?

Horoskopy jako náhled do budoucna

Svým způsobem jsou horoskopy pomocí při jakémsi náhledu do vaší budoucnosti. Partnerské horoskopy jsou toho důkazem. Umí vám totiž odpovědět na obligátní otázku, hodíme se k sobě? Nikdy to však není stoprocentní, ale jistý potenciál mají. Partnerský horoskop podle data narození sleduje spousta jedinců a snaží se zjistit, jestli je daný partner pro ně vhodný nebo ne. Partnerské poradny online podobné poradenství nabízejí, odpovíte si tak na otázku, zda se k sobě hodíte nebo nehodíte.

Charakteristika – žena beran

S touto ženou to muži nebudou mít jednoduché, protože i přesto, že je miluje a má ráda lásku, muž se může cítit na druhé koleji. Žena ve znamení berana bývá zaujata svým okolním světem a sebou sama a tak vztah pro ni nemusí být prioritou. Nutno podotknout, že si bez muže umí velmi dobře poradit, prakticky tak, jako žádná jiná žena. Sílí v ní pocit emancipace, takže nebude vděčně koukat, když jí muž otevře dveře nebo jí pomůže s nákupem. Není to však tak, že by muže vůbec nepotřebovala. Sní o něm, je ráda v jeho přítomnosti a potřebuje nějaký ten milostný kontakt. Nemá problém požádat muže o schůzku. Má bojovného ducha, hýří nezdolným optimismem a věří v lepší zítřky.

Charakteristika – muž rak

Muž ve znamení raka se obecně nesvěřuje lidem, které nezná, takže nečekejte, že vám na první schůzce vysype celý svůj životní příběh. Některé věci o něm dokonce nevědí ani nejlepší přátelé. Chce to hodně trpělivosti a také času, dostat se k rakovi. Ne vždycky hýří dobrou náladou a optimismem, proto když na něj narazíte v této náladě, obvykle spláčete nad výdělkem. Rak umí být citlivý a věrný, ale také sukničkář. Jeho nálady se střídají, umí být galantní, ohleduplný, romantický, praktický. Někdo jej může označit za suchara, ale nejde o několik osobností v něm (podobně jako u blíženců), ale jsou to jeho nálady, se kterými je třeba počítat. Finance má rád přehledné, rád má finanční rezervu a platí nájemné včas. Umí spořit, není však lakomým typem člověka.

Hodíte se k sobě?

Žena beran a muž rak. Jejich partnerský horoskop není zrovna procházka růžovou zahradou, protože jde o protiklady. Beran je ohnivé znamení a rak je naproti tomu vodní znamení. Oba se umí zamilovat velmi rychle a hodně intenzivně. Jiskry budou lítat vzduchem. Raka přitahuje síla a oheň berana, jeho sebedůvěra a rozhodnost. Naopak beran vidí u raka jeho citlivou a něžnou stránku, když se umí vcítit do všech problémů. Silné pocity a spousta emocí, to je vztah těchto dvou znamení. Co se praktického života týče, tady to bude chtít trpělivost, protože jsou každý jiný. Bude to pro ně docela výzva.

Co se milostné stránky týče, může se objevovat trošku problém, než se všechno vzájemně sladí a než si to sedne. Beran je nedočkavý, chce jít hned na věc, zatímco rak potřebuje čas, je citově založený. Rak si může spoustu věcí nechávat pro sebe a po určité době, v rámci hádky, může vyrukovat s tím, co se ho dotklo. Beranovi to vezme vítr z plachet, protože si na danou věc si už dávno nevzpomene. Rak má na berana vliv, umí jej zpomalit a trochu jej zkrotit. Rak miluje rodinu, chrání jí a miluje, což je pro berana plusem.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno