Partnerský horoskop: Žena beran a muž panna

Po ránu spousta lidí projíždí internet a kromě toho, co se událo, sledují horoskopy a to, jak se jim asi bude dařit. Horoskopy se řídí spousta lidí, někteří víc, jiní míň. Někteří si je jen tak z legrace přečtou a zasmějí se jim. Znáte to, čeká vás důležitá výzva v práci, bezchybný vztah zahalí mráčky hádky, ale všechno dobře dopadne. Jsou to běžná slovíčka, která najdete často v časopisech a novinách. Když se zadíváme na horoskopy osobností někdy člověka, až zamrazí, jak skvěle sedí. Znáte to?

Charakteristiky a partnerské horoskopy

Samotným odvětvím je také partnerský horoskop. Ten porovnává charakteristiku znamení a posuzuje, také podle postavení astrologie a podobně, zda se daná znamení k sobě hodí, zda budou mít problémy nebo jejich život bude harmonický a budou spolu žít v symbióze navěky věků. Samozřejmě jde o nějaké doporučení a jakýsi vhled do horoskopů, určitě se najde spousta výjimek. Dvě znamení, která k sobě podle charakteristik nejdou a nesedí, a přesto spolu žijí v klidu a míru dlouhá léta.

Charakteristika – žena beran

Poměrně emancipovaná a soběstačná žena, která si umí velmi dobře poradit bez muže. Někdy je s ní těžké pořízení, protože je zaujatá sama sebou a svým životem, že okolí vytěsňuje. Není pro ni problém vykonávat mužské práce, takže od ní nečekejte pochvalné ódy na zatlučený hřebík. Má bojovného ducha, nezdolný optimismus a víru v lepší zítřky. Jako každá žena ráda přijímá lichotky, ovšem pozor, plytké chválení z duše nesnáší. Aby mohla muže milovat, pak na něj musí být hrdá, je tolerantní, často však lakomá, co se týče majetku, peněz a taky v lásce. Co je její, to je jednoduše její!

Charakteristika – muž panna

Sentimentálně založená žena by se od těchto mužů měla držet co možná nejdál, jinak spláče nad výdělkem. Jde o muže založením praktického, nepotrpí si na emoce a stavění vzdušných zámků. Není to typ muže, který by vám zpíval romantické písně pod oknem nebo, podobně jako Romeo, zřekl se rodu a stál dlouhé hodiny pod balkonem a romanticky se vyznával ze svých citů. Láska je pro tohoto člověka oddanost k rodině, přátelům. Je disciplinovaný, cudný, podrobí se rád pravidlům. Pokud se nemá oženit, pak to vezme sportovně a přijme to. Umí ženu decentně, ale jistojistě svést.

Hodíte se k sobě?

Partnerský horoskop podle data narození je zde založen na síle protikladů. Ty se, jak známo přitahují, ale v dlouhodobém vztahu je to trošku svízel. Setkává se zde rozum, kdy je muž ve znamení panny založen ryze prakticky a beran, který rád jedná impulzivně a jestliže jej momentálně něco napadne, ihned se snaží celou věc realizovat. Panna ovšem není až tak impulzivní znamení, než se k akci rozhoupe, chvíli to trvá. Partnersky horoskop je veskrze v pořádku, sice protiklady, ale vztah jsou schopni zvládnout.

Berana fascinuje to, že před sebou má ideální protějšek a muž ve znamení panny je zase okouzlen tím, jak je beran impulzivní a živočišný. Hned na začátku bude jasné, že v některých ohledech budou muset hledat dlouho společnou řeč. Obě znamení mají sklon přehnaně kritizovat a slova, která z protějšku vypadnou v afektu, si berou až příliš k srdci. Mají-li společné zájmy, je to určitě velké plus. V této dvojici je panna tou praktickou stránkou, berana se snaží v mnohém mírnit. V oblasti sexu mohou mít problémy, protože panny jsou zdrženlivé a nesmělé, beran má energii také v posteli a v této oblasti.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno