Partnerský horoskop: Žena beran a muž lev

Partnerský horoskop bývá na internetu velmi vyhledávaným artiklem, mnoho lidí chce vědět, jestli je vedle nich ten pravý. Když si najdete partnera, pak tajně doufáte, že právě ten, který je aktuálně vedle vás, bude ten pravý. Jak si to však zjistit? Jde se vůbec dopředu ujistit, zda žijete s opravdu tím pravým nebo ne? Horoskopy mohou být určitou alternativou a pomocí v tomto tápání. Je však jasné, že vám na vaši otázku nedají nikdy stoprocentní odpověď.

Astrologie jako věda

Horoskopy jsou různého charakteru a také různé kvality. Ty, které najdete snad v každém časopise spolu s televizním programem a křížovkou asi nejde považovat za úplně bernou minci. V mnoha případech to tvoří lidé, kteří s astrologií moc společného nemají. Partnerský horoskop podle data narození, který vytváří odborník, na slovo vzatý má svou váhu a poslouží o dost lépe, než amatérské horoskopy.

Charakteristika – žena beran

Žena silná, rozhodná a odhodlaná dostat se do popředí. Velmi často jedná jako první a přebírá iniciativu a to dokonce i ve vztahu. Má bojovného ducha, umí vás nakazit nezdolným optimismem, vírou v lepší zítřky a také umí povzbuzovat okolí. Velmi snadno jí dostanete na kolena lichotkami – pokud se zakládají na pravdě. Má ráda obdiv, ale ne ten přehnaný a vyumělkovaný. Je romantická, ale vztah může maličko posunout z žebříčku hodnot, protože bude příliš zaujata sebou a svým životem. Vedle sebe nesnese úplně dominantního partnera, ale zároveň nechce ani „věrného pejska“, který jí bude sedět u nohou. Má idealistickou povahu, proto čeká stále na svého prince na bílém koni.

Charakteristika – muž lev

Muž ve znamení lva velmi rád podlehne svodům romantické lásky, budete-li mít na něj tu správnou páku, budete jej bezmezně zbožňovat, lichotit mu a vážit si jej, pak jste ta pravá pro něj. Jestliže mu něco bude proti srsti, umí to dát velmi dobře najevo. Je ohnivé znamení, takže za fasádou klidu a trpělivosti se skrývá oheň, který umí spálit každou naivní ženu. Bývá arogantní, má svou důstojnost, pod kterou rozhodně nebude. Je galantní, umí se ženám dvořit, chránit a milovat. Chybí-li mu v životě láska, pak to umí dát velmi dobře najevo, patrně s dramatickou složkou k tomu, aby všichni viděli, jak hrozně moc trpí.

Hodí se k sobě?

Partnersky horoskop těchto dvou živelných znamení napovídá, že půjde o ohnivou, zářící a energickou dvojku, která bude ve svém tandemu velmi silná. Oba jsou silní jedinci s hrdým egem, takže možná maličko o moc bojovat budou, snaží se převzít žezlo a kralovat jejich vztahu. Toto se může ukázat jako jeden z velkých problémů vztahu. Moc, hrdost a silné ego – to jsou vlastnosti, které mají obě znamení. A je jasné, že potlačit je a jít tak v podstatě „na druhé místo“ nebude chtít ani jeden z nich.

Berani nešetří obdivem a chválou a to je přesně to, co lev potřebuje, po čem jeho trochu sobecké srdéčko prahne. Je rád středem pozornosti a přesně to mu beran dopřává. Za to si však „vybere“ jistou službičku. Lev by měl nechat berana čas od času zvítězit a dát mu tak najevo, že on je prostě ten nejlepší, že je jednička! Ve vztahu a domácnosti si budete mít potřebu vzájemně konkurovat, proto je dobré si dopředu ujasnit, co je čí pole působnosti (kde bude kdo kralovat) a bude to v pořádku. Pozor, je nutno rozdělit i to, kde kdo bude kralovat. To musí být přesně padesát na padesát.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno