Partnerský horoskop: Žena beran a muž býk

Zajímáte se i vy u partnera ihned o to, v jakém se narodil znamení? Některá se k sobě hodí víc, některá naopak méně. Některá znamení spolu neumí vycházet, zejména proto, že mají odlišné názory, jsou například obě výbušná, dominantní a nedohodnou se. Jiná se k sobě naopak hodí, protože si umí vyjít vstříc a vzájemně se podporovat.

Partnerský horoskop a realita

Partnersky horoskop může být určitým vodítkem pro to, jak asi bude fungovat váš vztah. Je nutno si, ale uvědomit, že záleží také hodně na vás, na ochotě kompromisu a celkovému postoji ke vztahu. Není nikde řečeno, že partnerský horoskop podle data narození musí být stoprocentně pravdivý. On i vztah, který podle partnerského horoskopu moc nevychází, může být spokojený po spoustu dlouhých let.

Charakteristika – žena beran

Nezávislá a soběstačná, i taková slova mohou být charakteristikou ženy, která se narodila ve znamení Berana. Má ráda lásku a ráda bývá zamilovaná nicméně má svůj svět a bývá jim často tak zaneprázdněna a pohlcena, že na muže už ten čas nějak nezbývá. Nevadí ji, když zůstane bez muže, protože zatlouct hřebík, otevřít zavařovačku nebo láhev vína umí spolehlivě sama. Není tedy tím typem ženy, která muži vděčně pochlebuje a prosí jej o pomoc. Tato žena zvládne vše sama bez nejmenších problémů. Dokonce si myslí, že to zvládá lépe, než muž. Ač sdílí tento radikální postoj má lásku ráda a pokud je zamilovaná, miluje celým svým srdcem. Ve vztahu ráda přebírá otěže, není pro ni problém navrhnout jako první rande.

Charakteristika – muž býk

O muži ve znamení Býk se říká, že je klidným, tichým a rozumným tvorem. Vsází spíše na praktičnost a jistotu, ale pozor, romantika a vášeň mu není absolutně cizí! Chvíli mu může trvat, že si vybere ženu svého života, do vztahů se nevrhá po hlavě, ale používá také rozum. Rozhodne-li se usilovat o ženu svého srdce, pak si jde rozumně a vytrvale za svým a neváhá použít romantická gesta. Umí být zdatný ochránce, jemný a něžný milenec. Asi nebude jedním z těch, který vám bude neustále vyznávat lásku slovy, ale mluví za něj činy, tento muž jde zkrátka rovnou na věc! Umí dělat plány do budoucna, myslí na zadní vrátka, je rodinný typ.

Hodí se k sobě žena beran a muž býk?

Partnerský horoskop říká, že jde o dvě naprosto odlišná znamení a možná i kvůli tomu je tento vztah tak trochu riskantní. Žena Beran je žena činu, proto když jí něco nebaví, automaticky jde od toho. Muž v Býku může být často šokován, když se najednou zvedne a jde dělat úplně něco jiného. A co hůř, často do takových rozhodnutí zapojí i nic netušícího partnera. Býk je tak trochu lenoch, takže když z čista jasna žena zavelí, že namísto klidného nedělního odpoledne u televize jdete na dlouhou procházku, může se zaseknout a nic s ním nehne. Býci muži jsou klidní a mírní, proto mají pochopení pro trošku rozlítané ženy v Beranu. Vždy je umí uklidnit. Ovšem není dobré Býka zbytečně a často dráždit, protože i když snese hodně, i on má svůj pohár trpělivosti. A když přeteče, budou se dít věci! Určitá dávka tolerance na obou stranách je nutností!

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno