Partnerský horoskop: Žena beran a muž blíženec

Jste také jedni z těch jedinců, kteří sledují pečlivě horoskopy, čtou si je a mají pocit, že skutečně sedí na váš život? Přečtete si jej a najednou si říkáte, no jo, tento týden čekám nějakou „velkou zprávu“ nebo „nečekanou návštěvu“. Sledujete svého partnera, protože podle horoskopu v časopise se máte připravit na trable v lásce. Horoskopy jsou určitě dobrá věc, nicméně v časopisech je obvykle nepíšou erudovaní astrologové, kteří rozumí znamením a vlivu na lidskou povahu.

Síla horoskopu

Když je proveden správně a někým, kdo je ve svém oboru fundovaný, pak určitě spatřujete jisté podobnosti a znaky, které souvisí s tím nebo zase oním znamením. Přijde vám, že váhy jsou tak trochu bohémské a vždy při rozhodování váhají? Není se čemu divit, mají to ve své charakteristice. Zkoumáte také partnerský horoskop podle data narození? A co takový partnerský horoskop? Odedávna se přeci řeší, zda se k sobě hodí to a to znamení. Jak tomu vlastně je?

Charakteristika – žena beran

Žena beran miluje lásku a náklonnost, ale někdy, což je trošku na škodu, je zaujatá světem okolo sebe a také sebou samou. V takovém případě je láska takříkajíc odsunuta na třetí kolej, což se přirozeně mužům moc nezamlouvá. Právě žena ve znamení berana si umí bez muže poradit daleko víc, než kterákoliv jiná žena. Nepotřebuje jej k životu, protože přibít hřebíček nebo odnést těžké tašky, si umí i sama. Je emancipovaná, takže pokud od takovéto ženy čekáte pochvalu, když dáte špinavé prádlo do prádelního koše, spláčete nad výdělkem. Samozřejmě to neznamená, že život bez muže je pro ni slast, pořád bude její srdce toužit po muži a mužské náklonnosti.

Charakteristika – muž blíženec

Muži ve znamení blíženců nejsou úplně snem všech žen, které touží po milujícím a oddaném partnerovi, se kterým budou udržovat teplo domova. Chce-li odejít, pak odejde. Nemá rád, když se mu dýchá na záda, snažíte se hlídat jeho příchody. Máte-li svatou trpělivost a umíte-li se smířit s tím, že má nepředvídatelnou a neklidnou povahu, pak máte šanci na vztah. Blíženci mají duální povahu, tedy jsou to dvě odlišné osobnosti. Blíženci mají rádi lidi, čím víc, tím líp. Hýří vtipem, má skvělý vkus, umí velmi dobře lichotit. Ve společnosti je skvělým bavičem. Nikdy si s ním žena nebude jistá, nebude vědět, na čem skutečně je.

Hodí se k sobě?

Partnerský horoskop u těchto dvou znamení je víceméně příznivý. Tato dvě znamení si poměrně snadno porozumí a budou se vzájemně podporovat a inspirovat se. Obě znamení jsou energická, takže o zábavu nebude jistě nouze, beran s blížencem budou vždy dynamičtí a energičtí. Jako pár to umí obě znamení dotáhnout poměrně daleko, nehrozí nuda, neustále se u nich bude něco dít, vztah budou prožívat oba intenzivně. Když se to však přežene a partneři si nedají čas na oddech a odpočinek, může to občas jednoho z nich vyčerpat. Blíženci jsou znamení vzdušná, tedy klidnější oproti ohnivému beranovi. V takové chvíli si může Beran říci, že má vedle sebe poněkud „nudného patrona“.

Když se však blíženec dostane zpátky do formy, bude s beranem držet tempo. V tomto vztahu jde hodně o dobrodružství, život obecně, nevšední a povzbuzující zážitky. Samozřejmě se jim nevyhnou hádky a příčina může být různá, od odlišného názoru, překřikování se, nepouštění ke slovu či soutěživosti. Beran nerad prohrává, neumí to a blíženec je mistrem komunikace, takže hádky jsou většinou jeho parketou. Problém se může objevit u blížence, který může být přelétavý. To beran neskousne nikdy. Berani nesmí usnout na vavřínech a snažit se své polovičce společný život neustále zpestřovat a připravovat nevšední a skvělá překvapení. Blíženec nebude mít potřebu hledat změnu a potěšení jinde.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno