Partnerský horoskop – Beran žena i beran muž

Ovlivňují život lidem horoskopy a to, co je v nich napsáno? Nejvíc lidé sledují horoskopy po ránu, okolo šesté hodiny. Než tedy začnou celý svůj den, přečtou si, co je čeká. Dá se takovým horoskopům vůbec věřit? V časopisech často nacházíte ono klasické „najdete novou lásku, v práci se bude dařit, zdraví bude v pořádku“. Jenže vy zrovna žijete ve spokojeném vztahu, práci nemáte a aktuálně vás trápí chřipka.

Není horoskop jako horoskop

Asi všichni vědí, že horoskop, který je v časopisech se píše obecně a snaží se přizpůsobit všem. Proto často bývá napsán neurčitě a tak, aby si v něm našli všichni to, co potřebují. Co však takový partnerský horoskop? Jak ten na tom je? Obyčejně je psán lidmi, kteří se v tomto oboru pohybují, popisují charakteristiky jednotlivých znamení a také to, jak spolu budou tato znamení fungovat. My vám takový partnerský horoskop přinášíme!

Charakteristika – žena beran

Žena narozená ve znamení berana má ráda lásku. Ovšem někdy je až příliš zaujatá sama sebou a světem, který se tvoří okolo ní, že může snadno na partnera pozapomenout. Jde o ženu velmi samostatnou a soběstačnou, takovou, která si bez muže umí velmi dobře poradit, dokonce je to pro ni snazší než pro jakoukoliv jinou ženu. Jde o ženu, která má pocit, že umí podobné věci jako muž. Umí si sama otevřít dveře, přitlouct hřebík, zaplatit za sebe útratu, často tak, možná někdy i nevědomky může zranit mužovo ego. V partnerském vztahu je ráda vůdčí osobností, sama často přebírá iniciativu a pozve muže na rande. Věří však v lepší zítřky, je optimistická a i když si často umí se vším poradit, touží po velké lásce.

Charakteristika – muž beran

Nuda? Ta s mužem ve znamení berana rozhodně nehrozí! Umí být vášnivý jako španělský milenec, ale také chladný jako kus ledu někde na Antarktidě. Musíte okolo něj našlapovat opatrně, protože stačí málo, urazí se a jeho zájem je pryč. Tito muži jsou energičtí, mají pořád spoustu nápadů, jsou kreativní a někdy je těžké se dostat do jejich roviny. Bývají netrpěliví, odvážní, sebejistí a vstřícní k lidem, které neznají. Dobře se seznamují, jsou nároční, a jestliže není po jejich, umí být bezohlední a někdy také sobečtí. Zamilují-li se, pak je to pro ně skutečná láska, které umí podřídit vše. Pokud ztroskotá, snaží se jí všemožně zachránit.

Hodí se k sobě žena beran a muž beran?

Partnerský horoskop podle data narození je nejspolehlivějším. Sejdou-li se dva Berani, vztah bude probíhat ve společném tempu. Objevit se mohou vášnivé chvilky, ale také žárlivost a občasná hádka. Berani neumí sedět se založenýma rukama, rádi se chopí iniciativy ve vztahu, což někdy může být na škodu, zejména ve chvíli, kdy se snaží oba najednou převzít velení. Berani neradi dělají první krok, takže když se pohádají, vydrží spolu nemluvit klidně i několik dní. Ve vztahu si budou oporou. Muži si budou muset zvyknout na to, že žena není závislá na muži. Nastavíte-li si od začátku vztahu pravidla a mantinely, naučíte-li se respektovat, nebojovat o moc, pak bude vztah bez zbytečně velkých otřesů a láska mezi dvěma Berany může být pevná jako skála!

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno