Odhalení nevěry – jaké jsou nejčastější způsoby?

Odhalení nevěry

Nevěra na každém rohu. Slýcháváte příběhy, kdy nešťastné ženy přišly na to, že jim jejich partner zahýbá, zatímco ony se staraly o rodinu a domácnost. I když se často říká, že nevěra je doménou zejména mužů, podvádí také ženy. Ty však nevěru umí zpravidla lépe skrýt a utajit. Ale na hodně věcí se vždy nějak přijde. Co jsou tedy nejčastější případy, kdy je nevěra odhalena?

Odhalování nevěry

Častěji bývají přistiženi při nevěře právě muži. V posledních letech to jsou zejména sociální sítě, komunikační aplikace a klasické výpisy hovorů a textové zprávy, které mohou hříšníka nebo hříšnici odhalit a poukázat na to, že kromě manžela či manželky si dotyčná osoba pořídila ještě někoho navíc. Je těžké žít dvojí život, shodují se odborníci, takže dříve či později nevěra praskne na každého. Jaké jsou ty nejčastější způsoby odhalení nevěry?

Textové zprávy

Napsat si tu a tam, kde se sejdete nebo si poslat lechtivou zprávu, kdo to nezažil. Právě tyto nevymazané zprávy často partneři (náhodně nebo zcela vědomě) odhalí. Jestliže se kdysi partner o mobil příliš nezajímal a nyní jej s sebou nosí takřka všude, už to začne být podezřelé. Když se pak, po podrobnějším prozkoumání výpisu hovorů nebo textových zpráv, ukáže, že si partner užívá bokem, je průšvih na světě.

E-maily

Textové zprávy jsou až příliš nápadné tak sáhnete po e-mailech? Ani to není úplně bezpečná půda. Patří mu druhá příčna způsobů, jak odhalit nevěru. E-maily si necháváte, protože když kdo nezná heslo, nemůže se k vám do mailu přihlásit, že. Stačí však malá nepozornost a vy se neodhlásíte, odkliknete automatické přihlášení a problém je na světě. Váš protějšek si tak jednoduše může přečíst, že se nemůžete dočkat, až si místo služební cesty, kterou se oháníte doma, užijete v tajném hnízdečku lásky.

Lhaní o místě pobytu

Nejednou se stalo, že někomu, kdo vám volá a ptá se, kde aktuálně jste, trochu zalžete. „Už jdeš?“ ptá se vás kamarádka v telefonu a vy odpovídáte „jasně, už jdu“, ale přitom se teprve oblékáte. A podobně je tomu i při nevěře. Lhaní o tom, kde aktuálně jste a s kým jste, se může velmi brzo vymknout kontrole a odhalení nevěry na sebe nenechá dlouho čekat.

Přistižení při činu

Stále existují nevěry, které se odhalí takzvaně po staru, nebo chcete-li při činu. Stačí, že partner skončí o něco dřív v práci, rozmyslí si kosmetiku, cvičení a dorazí domů dřív, než bylo původně v plánu. Někdy stačí jen náhodou narazit na svého partnera v obchodním domě, který se prochází ruku v ruce s někým, kdo do vaší rodiny rozhodně nepatří.

Prozrazení přítelem

Potřebujete se někomu s nevěrou svěřit a tak, v dobré víře, že váš nejbližší přítel nikomu nic neprozradí, mu vše řeknete. Jenže nikdo nejsme neomylní a někdo z vašich kamarádů vás může „prásknout“ ať už je to nevědomky nebo naprosto vědomě, protože to morálně neschvalují.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno