Oblečení je zbytečnost, nyní přicházejí do módy třpytky na zadečku!

Metalické ozdoby na tělo? Ale kdeže! Letošnímu létu vévodí třpytky na celém těle! Především tedy na jedné jeho části! Ozdobit si tělo různými motivy je známo už odnepaměti. Ženy, ale také muži se již od pravěku zdobí různými šperky. Náhrdelníky, náušnice, náramky, prstýnky a podobně. Podobně je na tom také tetování, ať už klasické černé nebo barevné, různé metalické ozdoby a spousta dalšího. Zdobení těla je přirozenou věcí. Nicméně šperkům a tetování už dávno odzvonilo! Toto léto frčí třpytky. A to na zadečku!

 

Nejnovější trend, který zaujme

Potřít si zadeček třpytkami nejrůznějších barev, velikostí a tvarů, ozdobit případně nějakými kamínky a je to! Ano, přesně toto bude v letošním létě hit. Sociální sítě hovoří jasně! Ženy a dívky se chlubí svým originálně vylepšeným pozadím, které hrdě předvádějí na plážích a jsou ozdobou spousty večírků. Limity? Ty tady nejsou, čím barevnější, tím lepší. Popusťte tedy uzdu své kreativitě a můžete být za hvězdu letních mejdanů.

V roce 2017 se třpytkami zdobily ňadra, v letošním roce třpytky „popošly“ o kousek dolů a usadily se na ženském zadečku. Originalita se cení, spolu s dalšími většími či menšími kamínky, krystaly tvoří iluzi spodního prádla, takže pokud jedete na letní dovolenou a chcete se odvázat, pak vyzkoušejte tento nekonvenční outfit na plážový mejdan.

Buďte také trendy

Čím víc lesku, tím líp! Ovšem pozor, třpytky se mohou dostat všude tam, kde úplně nechcete. A co teprve pot? Nemusí to být úplně pohodlné, může to škrábat. A dokážete v tom být celý den? Pravděpodobně jediným způsobem, jak to všechno zjistit je vyzkoušet třpytkovou módu sami na sobě! „Oblékněte“ třpytky na váš zadeček a vyrazte na nějaký ten letní plážový mejdánek. Uvidíte, že budete za hvězdu! Podobně jako ženy, které se chlubí třpytkovým pozadím na sociálních sítích!

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno