Co nenosit, abych vypadala starší? Nepadnoucí podprsenku nebo mohutné šperky

Snažíte se, aby váš outfit vypadal co možná nejlépe? Chcete mladistvý styl, ale lidé vám hádají víc, než vám je? Žádná žena nechce, aby jí okolí hádalo víc, než jí ve skutečnosti je. Čas bohužel nikdo nezastaví a tak chcete-li vypadat mladě, je dobré se zaměřit na oblečení a doplňky. Můžete udělat nejrůznější chyby, které vám „pomáhají“ vypadat starší. Jaké to jsou?

Nepadnoucí podprsenka

Věřte tomu nebo ne, ale nepadnoucí podprsenka může mít vliv na celkový outfit. Nošení špatné podprsenky není jen nepříjemné (různě se zařezávají lemy, košíčky přetékají ňadry a podobně), ale může to ovlivnit způsob, jak budete vypadat. Možná neúmyslně, ale může to mít vliv na to, že vypadáte o něco starší.

Nošení mohutných šperků

Velké a mohutné kusy šperků vypadají bohémsky, ale brzy vás mohou zbytečně „zestařit“. Pro mladší vzhled se doporučují jemné a tenké náušnice, náramky, tenisové náramky nebo jemné řetízky a náhrdelníky.

Co je trendy?

Jste otrokem trendů? Neustále sledujete, co je trendy a co naopak není? A ihned vše, co přichází do módy, kupujete? A je jedno, jestli jde o oblečení, šperky nebo obuv. Trend netrend, myslete hlavně na to, zda vám to sluší, bude vám to slušet, sedět a nebudete v tom vypadat starší. Před koupí trendy kousku si řekněte, zda vám to v něm skutečně sluší? Jak to na vás vypadá? A kolikrát týdně to budete nosit?

Samá černá

Černá barva je univerzální, elegantní. Mnoho lidí jí nosí i kvůli tomu, že díky ní člověk vypadá hubenější. Kombinujte černé kousky se světlými či barevnými, to vám dodá na svěžím a mladistvém stylu. Nejste-li připraveni vzdát se černé barvy, pak outfit „rozbijte“ barevnými a mladistvými šperky. Volte nejlépe teplé odstíny.

Podpatky nejsou dost vysoké

Nosíte neustále boty na nízkém podpatku nebo boty úplně bez podpatku? Chyba! Podpatky obecně formují tělo, dodávají na eleganci a ženskosti, ale také dodávají celému outfitu punc mladosti a svěžesti. Jak se s oblibou říká, parádo trp!

Květinové vzory

Květiny a květiny, všude samé květiny! Také máte rádi květinové vzory a ve vašem šatníku nenajdete nic, co by na sobě nemělo alespoň nějaký ten malý kvíteček? Pro mladistvý a svěží vzhled vyzkoušejte hravější kousky, geometrické vzory, pruhy a jasné odstíny.

Správný pár brýlí

Správně padnoucí brýle jsou velmi důležité! Nosíte-li brýle, pak to utváří váš celkový vzhled. Vyberete-li takové, které vás dělají zbytečně starší, je to špatně. Vyzkoušejte jednoduché a stylové kousky! Při výběru si ponechte dostatek času, nechejte si poradit od odborníků, ale také od kamarádky nebo rodiny. Vyzkoušejte pod brýle také určitý typ líčení, který budete nosit nejčastěji.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno