Nejpodivnější afrodiziaka na světě: Durian, krev kobry nebo mravenci

krev kobry se řadí mezi afrodiziaka

Potřebujete posílit chuť na sex, ale nechcete zkoušet doplňky stravy? Sáhněte po potravinách, které jsou afrodiziaka. O těchto potravinách se říká, že jsou skvělými afrodiziaky, která podpoří sexuální výkonnost a vůbec chuť na sex. Jde však o poněkud podivná afrodiziaka. A co na to váš žaludek? Jak ten na to bude reagovat? A jaké potraviny jsou vůbec označovány jako afrodiziaka?

Ryba Fugu

Jde o velmi nebezpečnou rybu, která je často konzumována v Japonsku. Tato ryba je smrtící, pokud je připravena špatně nebo je s ní nesprávně zacházeno. Co může vypadat, jako dobrá možnost zvýšit libido může být ve skutečnosti pěkně nebezpečné. Rybu si můžete dát v Japonsku a pouze a jen od kuchařů, kteří mají na přípravu této ryby speciální licenci.

Ambra

Jde o pevnou a voskovitou hmotu, která vzniká v trávicím traktu vorvaně. Nezní to zrovna bůhví jak vábně? Používá se nejen k jídlu, ale také jako složka některých luxusních parfémů. Dokonce také jedna královská rodina si míchá ambru s mlékem a medem. Ve Spojených státech je ambra zakázána. Ambra může v závislosti na velikosti stát až desítky tisíc dolarů.

Krev kobry

Neexistují žádná vědecká potvrzení, že krev kobry pomáhá zvyšovat libido. Mnoho asijských zemí však věří, že popíjením této krve se zvyšuje sexuální síla a je tak považována za afrodiziakum. V těchto zemích jsou hadi uctívání, někteří pijí krev kobry rovnou, jiní si jí s něčím smíchají. No řekněte, dáte si tento koktejl?

Polévka z ptačích hnízd

Klasická polévka stojí pár korun, polévka z ptačích hnízd několikanásobně víc. Co je na polévce tak drahé? Jde o čínské jídlo, které se vyrábí z hnízd ptáků, kteří jej posilují svými slinami. Je to velmi vzácná přísada, která je vysoce ceněna a podle všeho má vliv na libido.

Španělské mušky

Nebo také puchýřník lékařský. Jde o brouka z čeledi majkovitých. Jejich sekrety jsou považovány za přírodní viagru. Tento sekret však kromě posílení sexuální síly může mít také některé nepříjemné vedlejší účinky. I tak si jej dopřávají lidé po celé Evropě.

Sumýši

Nebo také mořské okurky jsou považovány za afrodiziaka už jen kvůli jejich tvaru. Lidé tak díky tomu věří, že může zvýšit sexuální sílu, můžete je konzumovat v sušeném stavu nebo vaření.

Maca horská

Používá se jako posilovač libida po tisíce let a bylo vědecky dokázáno, že zvyšuje počet spermií a vzrušení u zvířat. Jestli má stejný vliv i na lidi je zatím otázkou. Na rozdíl od ambry nebo španělských mušek je v podobě prášku a snadno jej přimícháte do smoothie.

Durian

Jde o ovoce, které někteří milují a jiní nenávidí. Je znám velkým zápachem, ale také studií, která byla provedena v Indii a hlásá, že konzumace těchto plodů zvyšuje počet spermií a pohlavní výkonnosti.

Hořčice

Přemýšlíte, jestli si do sendviče přidat hořčici nebo ne? Pak věřte, že ano, protože jde o afrodiziakum. Staří Řekové zjistili, že hořčičná semínka zlepšují průtok krve, což je pro muže důležité. Vypadá to, že konzumace hořčice může pomoci posílit libido.

Mravenci

V Jižní Americe a Kolumbii je zcela běžné, že novomanželé dostanou krabici mravenců jako svatební dárek. V těchto zemích jsou považováni za afrodiziakum a prodávají se často na ulici jako pečená lahůdka.

Kachní vejce

Další oblíbené jídlo, které se prodává na ulici na Filipínách nebo Laosu. Jsou známé také jako balut, tedy vejce natvrdo nicméně se zárodkem. Pohled na toto afrodiziakum asi nebude úplně příjemný, ale říká se, že zvyšuje sílu a energii, protože je plný živin.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno