Mnohonásobný orgasmus: Mohu ho dosáhnout i já?

mnohonásobný orgasmus a jak ho dosáhnout?

Dosáhnout orgasmu může být pro ženy někdy těžké, jedna ze tří má problém s dosažením orgasmu. Co teprve mnohonásobný orgasmus! Toho asi jen tak nějaká žena nedosáhne. Je jen pro vyvolené? Nebo k tomu musí být zapotřebí speciální techniky,? Velký penis muže? Nějaké speciální stimulanty? Štěstí přeje připraveným, takže i mnohonásobný orgasmus si můžete natrénovat!

Uvolnění a relax

Už při jednom orgasmu je velmi důležité být uvolněný a pořádně zrelaxovaný. Jdete s partnerem do postele s urputnou snahou, že dneska toho konečně dosáhnete? A když se nedaří, jste frustrovaní, znechucení a prostě jsou všechny pohyby při sexu prostě automatické. Honba za orgasmem není dobrá, když se na něj budete soustředit, spíše se to nepovede. A pocit zklamání, nedosažení orgasmu a všeho ostatního není nic moc. Všechno lze natrénovat, případně můžete dosáhnout také mnohonásobného orgasmu. Jak na to?

Důležitý je partner

Především to, jak dlouho vydrží. U mužů a žen je totiž, co se výdrže týče, rozdíl. Muži obvykle vydrží tři až sedm minut. A ženy? Ty potřebují víc, přibližně deset až dvacet minut. Co s tím? Můžete vsadit na předehru, která bude ku prospěchu ženy.

Nemyslet na orgasmus

Jak už bylo výše zmíněno, nepřemýšlejte nad orgasmem a nad tím, zda ho dosáhnete nebo ne. A to ani vy, ani váš partner. Muži taky chtějí dopřát své partnerce „plnou péči“, proto se nebojte o ni říct. Neupínejte se k tomu, že to mužům „moc dlouho trvá“ nebo „pokud dneska nebudu mít orgasmus je se mnou něco špatně“.

Vagina a klitoris

Ženy mívají občas s orgasmem problém, během vaginálního sexu jej nedosáhnou vždy. Muž by proto měl věnovat pozornost také klitorisu. A jak na to? Pokud tápe, tak mu to ukažte! Ženy své tělo znají poměrně dobře, vědí, jak si přivodit orgasmus s pomoci masturbace. Ukažte proto partnerovi, co se vám líbí!

Chvíle odpočinku

Dostavil se orgasmus? Pak nemusíte ihned „jít znovu na věc“. Raději vydechněte, dopřejte si trochu odpočinku. Možná si i v klidu užijte svůj orgasmus, dopřejte svému tělu, aby zpracovalo jeho dozvuky. Během vzrušení nebo orgasmu mají ženy často tendence zadržet dech. Zkuste to naopak, dýchat zhluboka! Pravidelné nádechy a následné výdechy pomohou sexuální potěšení zintenzivnit. Jakmile trochu vydechnete, můžete na druhé kolo!

Opakování je matka moudrosti

Nepovedl se mnohonásobný orgasmus poprvé? Podruhé? Potřetí? Nevadí, hlavně se nestresujte! Někdy to chce prostě jen víc péče a snahy, aby se všechno povedlo tak, jak zamýšlíte. Hold budete muset trénovat. Ovšem poměrně příjemně, nemyslíte?

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno