Mají ženy mokrý orgasmus jen výjimečně nebo často?

Výbuch vášně doprovázený tekutinou, tak by se dal popsat mokrý orgasmus, který je stále jedním ze sexuálních tabu. Silnější orgasmus je dnes už naprosto běžnou součástí milování a mohou jej dosahovat mnohé ženy. Stále se však k tomu staví někteří muži poněkud skepticky, dokonce jsou i tací, kterým to přijde až nechutné.

Mokrý orgasmus aneb squirting

Jednoduše řečeno jde o tekutinu, která vytéká z horní části vagíny a to během silného orgasmu. Z tohoto hlediska se také objevuje spojení mokrý orgasmus. Ženy, který tento orgasmus zažily jej popisují jako extrémní vzrušení, během kterého se mokrý orgasmus objevuje. Mnohdy je to právě v křečových stavech, kdy některé ženy říkají, že dokonce i ztratily vědomí.

Názory se rozcházejí

Ač jsou v tomto ohledu sexuologové otevřeni všemu, neshodují se na tom, zda mokrý orgasmus může prožít každá žena nebo je určen jen některým „vyvoleným“. Podle jednoho tento mokrý orgasmus zažilo jen mizivé procento žen. Jeho dosažení je obtížné, někdy toho ženy nedosáhnou po celý život. Když jsme zabrousili do řad žen, které už měly to štěstí, povětšinou se shodují na tom, že mokrý orgasmus prostě přišel, ani nevěděly pořádně jak. Některé popisují, že stačilo pouze vyměnit partnera, uvolnit se, nebýt v křeči a mokrý orgasmus se dostavil.

Druhý sexuolog zase nesouhlasí a tvrdí, že při masivní stimulaci bodu G může každá žena uvolnit tekutinu z močové trubice a tím tak dosáhnout mokrého orgasmu. Často je to zatíženo také délkou sexuálního dráždění a na síle orgasmu, který může být větší a silnější, když předtím proběhla nějaká ta sexuální abstinence.

Jen pár kapek

Některé ženy dokonce nemusí ani mokrý orgasmus zaregistrovat, protože někdy to může být jen pár kapek, které ani jeden z partnerů nemusí postřehnout a ženy tak mohou mít pocit, že prožily jen velmi silný a intenzivní orgasmus. Jde o poměrně horké téma pro mnohé sexuology, vědce i lékaře světového formátu.

2 Komentáře

  1. Kamarád měl milenku a ta mu tenhle bordel v posteli udělala pokaždé. Takže je to spíše o tom, že to některý ženský takhle mají a některé – většina ne.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno