Kašlete na léto! Svatba může být nádherná i v zimě

Svatbu chce mít spousta žen, ale i mužů perfektní a promyšlenou do posledního detailu, chtějí na daný den vzpomínat. Spousta lidí se snaží ulovit svatební termín v letních nebo jarních měsících. V těch dnech bude jistě svítit sluníčko, bude krásně teplo, svatba může probíhat venku. A vzniknou nádherné fotky za svitu slunce a modré oblohy. Svatba v zimě vám nepřijde tolik atraktivní jako v letních měsících? Je to velká škoda, zimní svatby mají své neodolatelné kouzlo!

Když se sníh třpytí

Zima je v mnoha ohledech krásná. Když napadne sníh, vše se krásně třpytí, všude je krásně bílo, pohádková atmosféra, jako stvořená pro svatební fotografie, které budete mít v rodinném fotoalbu roky a roky. Co se finanční stránky týče, zimní svatby jsou takzvaně mimo sezónu, tedy svatba v této době vyjde o dost levněji. V létě si spousta obchodníků a restauratérů vyšponuje ceny, protože v létě si lidé za svatbu rádi zaplatí. Chcete-li uspořit nějakou tu korunu, vsaďte na zimní svatbu. Svatbě v zimě můžete přizpůsobit vše, pozvánky, hostinu, místo konání, květiny.

Kde svatbu uspořádat?

Chcete-li zimní svatbu, pak máte poměrně dostatek prostoru, kde jí uspořádat. Bohužel poslední roky ve městě moc sněhu není a tak hrozí, že budete mít svatbu na blátě. Nicméně když zvolíte příhodné místo, například hory nebo horské chaty, pak můžete svým hostům poskytnout komfort přespání, nemusíte zařizovat odvozy pro svatební hosty a podobně. Navíc, na horách je vždy větší jistota sněhu.

Zdroj: Youtube

Výzdoba na svatbu

Svatbu je dobré přizpůsobit také ročnímu období. Pokud zimu milujete nebo je pro vás, jako pro pár, typická, pojměte tak celou svatbu! Dbejte na drobnosti a detaily jako sněhové vločky, bílá nebo světle modrá barva. Můžete sáhnout po lucernách se svíčkami, stuhami, sušeném ovoci, vánoční hvězdě a podobně. Chcete-li se cítit jako princezna, pak můžete vyzkoušet také pohádkovou výzdobu.

Vsaďte na detaily

Milujete atmosféru zasněžených hor nebo města? Také obdivně sledujete romantické filmy, kde se projíždějí na koních nebo v saních, které jsou tažené koňmi? Kdy jindy si to vyzkoušet na vlastní kůži, když ne ve svatební den? Taková projížďka v saních tažených koňmi, když jste čerstvě novomanželé, má hodně co do sebe.

 

Komentář

  1. Může ale dost ti záleží na počasí a nám se tedy moc nevyvedlo, původní plán na romantické fotky vzal za své.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno