Kameny, které ochrání vaši duši: Jak je používat?

Věříte-li v sílu kamenů, které vás mohou ochránit před negativy a posilují pozitivní vibrace, pak nějaké doma jistě máte. S pomocí ochranných kamenů můžete vyčistit negativní energii či ochránit tu svou pozitivní. Můžete také odrážet všechny nežádoucí věci, které by vás mohly nějakým způsobem ovlivnit. Někdy se stává, že je člověk tak trochu ztracen v davu energií různých lidí. Někdy je to z přepracování, někdy ze sporů, které je zatěžují.

Nejlepší krystaly pro ochranu?

Lidé obecně využívaly krystaly pro vlastní ochranu. Nejčastěji to byl černý turmalín, černý onyx nebo pyrit. Černý kyanit pomáhá chránit osobní energetické pole. Černý turmalín pracuje na ochraně životního prostředí okolo vás. Vyčistí z vás negativní energie. Černý onyx pracuje na transformaci negativní energii na pozitivní energii. To napomůže vybudovat emociální odolnost. Například pyrit je kámen, který vám může pomoci odvrátit negativní vibrace zpátky tomu, kdo vám ji poslal. Také brání, aby negativita vstoupila do vašeho energetického pole.

Jak používat ochranné kameny?

Ochranné kameny můžete používat na několik různých způsobů. Krystaly na ochranu můžete nosit u sebe, v doplňcích, nechávat je u domácích oltářů nebo s nimi pracovat v rámci meditace. Záleží na tom, co bude pro vás příjemnější a lepší.

V doplňcích

Chcete-li nosit krystal u sebe, pak můžete využít nejrůznější doplňky. Zavěsit krystal třeba na kůži, lanko a mít neustále u sebe. Například černý kyanit můžete chvíli podržet v ruce, když vycítíte, že se u vás hromadí negativní energie.

Noste kámen pro ochranu

Ochranné amulety, respektive krystaly se využívají tisíce let. I dnes je možno nosit ochranné amulety či krystaly u sebe, což je způsob, jak se udržovat dál od negativní energie. Někdy můžete být obklopeni jinými lidmi, jejichž energie vás může ovlivnit. Ochranné krystaly pomohou.

Ochranná domácí mřížka

Vytvořte si pro ochranu svého domu jednoduchou ochrannou mřížku. Vložte čtyři černé turmalíny do každého rohu místnosti, čímž vytvoříte ochranný štít. Kousek od černého turmalínu umístěte misku s vodou a solí. Pomáhá udržovat negativitu dál od vašeho domova.

Meditace

Meditace s krystaly je skvělý způsob, jak ochránit vaši duši, pročistit tělo a odstranit všechna negativa. Najděte si ve svém bytě vhodné místo, kde bude klid a ticho. Můžete držet krystaly v ruce, díky čemuž se budete cítit bezpečněji. Následně se můžete uvolnit a meditovat tak, jak jste zvyklí.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno