Jedinečný zážitek? Přenocujte na hausbótu!

Hledáte místo, kde si užijete speciální atmosféru a jedinečný zážitek? Chcete něco speciálního na výročí nebo narozeniny? Doporučujeme ubytování na hausbótu. Jedinečný a nevšední zážitek si užijí opravdu všichni, kteří chtějí strávit víkend nebo jen jednu noc na tomto skvělém místě. Právě hausbót umí vykouzlit nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Hausbótem po Praze

Nemusíte kvůli tomuto speciálnímu zážitku jezdit daleko, postačí vám k tomu Praha. Útulný, moderní a velmi dobře situovaný hausbót nedaleko Staré Prahy přinese to, co od jedinečného zážitku čekáte. Soukromý přístav, krásný výhled a velmi dobrá dostupnost, to jsou některá pozitiva, která přináší hausbót v Praze. K dispozici vám bude personál, který se postará o vše, co bude potřeba. A co víc, nebude vás takřka v ničem rušit, takže budete mít pocit, že jste na celé lodi jen vy sami.

Vyjedete si na příjemnou plavbu, která vám ukáže Prahu z jiného úhlu. Můžete se opalovat na přídi, užívat si poklidné plavby. Budete-li si užívat hausbótu v zimě, můžete sledovat zimní zasněženou Prahu. Jedete-li na romantický víkend, kdy si chcete užít jeden druhého, bez vnějších vlivů, pak je hausbót tím pravým pro vás. Přináší opravdu všechno, na co si jen vzpomenete.

Vybavenost a dostupnost

Hausbót slouží nejen pro romantický víkend ve dvou, ale můžete si na něm užít i čas s přáteli nebo rodinou. Disponuje ložnicemi, kde se pohodlně vyspíte. V obývacím pokoji můžete trávit čas, hrát různé hry, povídat si nebo uspořádat menší sešlost a báječně se bavit. Ušetřena nezůstane také kuchyň, která je plně vybavená a v níž můžete vařit tak, jak budete potřebovat a chtít.

V případě špatného počasí si můžete užít relax v koupelně, která je vybavena vanou. Dále najdete na hausbótu také kabelovou televizi nebo herní konzoli. Trávit čas můžete také v obytné části hausbótu. V parném horku potěší klimatizace a samozřejmostí je také připojení k wifi. Každý, kdo potřebuje relax, strávit pár chvil jen ve dvou nebo si užít víkend s rodinou či přáteli může využít ubytování na hausbótu.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno