Jaké je nehorší zaměstnání světa? Balzamovač mrtvol nebo jsou i horší?

Říkáte si, že vaše práce je tou nejhorší na světě? Pak jste pravděpodobně nevyzkoušeli některé z následujících povolání! Každý má v práci někdy lepší a někdy horší den, tak už to chodí. Po problémech v práci přijdete domů a máte pocit, že je vaše práce tou nejhorší na celém světě. To jste si však nevyzkoušeli jednu z následujících prací. Pak budete ještě rádi za to, jakou práci máte!

Uklízeč v porno kině

Že na uklízení není nic špatného? Představte si uklízet v tomto kině, kde není nouze o různé lepkavé kapaliny. Nechtějte vědět, co všechno lidé v takovém kině dělají. A uklízet po nich musíte často i několikrát za den. To si raději ponecháte svou práci!

Testovač krmiva pro zvířata

Lámete si hlavu nad tím, jak asi chutnají granule nebo konzerva, kterou se právě chystáte dát svému psovi nebo kočce? Věřte, že někteří lidé to vědí a ne kvůli tomu, že by sami chtěli. Je to součást jejich práce ochutnávat toto jídlo a určit, zda je potřeba zvířecí krmivo ještě dochutit nebo dochutit není třeba.

Čistič odpadních trubek

I takový kanál je nutno udržovat v čistotě. Na spoustu věcí existují přístroje, které dnes za lidi dělají jejich práci. Přesto však existují lidé, kteří se musí den co den prodírat místy, kde narazí opravdu na ne příliš vábné věci.

Reklamní poutač

Možná ne v České republice, ale v zahraničí si na propagaci a marketing potrpí a to v různých podobách. Jednou takovou je i kostým. A to ne ledajaký! Není žádnou výjimkou, když na ulici uvidíte poskakovat velký sendvič kostým, uvnitř kterého se ukrývá skutečně člověk. Ten vás zve na ochutnávku dovnitř. No řekněte, copak lze sendviči říct ne?

Balzamovač mrtvol

Ona vůbec taková práce v pohřebním ústavu asi nebude úplně veselou a pozitivní činností. Řečnit na pohřbech a zachovat si jistou důstojnost, práce s rozrušenými a smutnými jedinci nebo rovnou práce s mrtvolami, které je nutno důstojně připravit na jejich poslední cestu není jednoduchá. Balzamovat mrtvoly nebude asi žádný med.

Úklid místa činu

Ano, i takoví lidé existují. Musí jednoduše odstranit vše, co se na místě činu nachází. Mnohdy to jsou stopy krve, exkrementy nebo dokonce také lidské ostatky. Po ukončení práce policistů a vyšetřovatelů je nutno místo vrátit do původního stavu.

Očichávač podpaží

Vymýšlíme si? Ani zdaleka ne! V kosmetickém průmyslu existují lidi, kteří testují vůni různých deodorantů, parfémů a podobně. Určitě se shodneme na tom, že toto nebude úplně top zaměstnání.

Uklízeči veřejných toalet

Veřejné toalety nebo ty přenosné, které jsou součástí každých větších oslav či hudebních festivalů. Asi jste za svůj život už nějakou takovou toaletu navštívili a zrovna vábně to tam nevonělo. A teď si představte to vše uklízet.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno