Erotické hry pro zpestření vztahu

Hra o život nebo hra pro okořenění sexu? Není hra jako hra a ne každá má jasně daná pravidla. Bojíte se, kde začít? Máte strach, že něco pokazíte? Máme pro vás několik tipů jak si nevykloubit všechny kosti v těle, neztrapnit se, nestát se závislými a skvěle si erotické hry užít!

Erotické hry hodné Oskara

I když se třeba necítíte dostatečně sebevědomě na provozování erotických her jako z televize, není na tom vůbec nic komplikovaného! Máte-li strach z neznáma a cítíte-li nejistotu, zkuste nějakou hru s maskou. Pod škraboškou se budete cítit lépe a rychle se dostanete do role! Můžete si zapůjčit kostým v půjčovně kostýmů nebo si jej za pár korun objednat na internetu. Pokud se ostýcháte i k tomuto, začněte šátkem přes oči. Když nic neuvidíte, vaše fantazie bude pracovat o sto padesát procent více, hlavní roli bude hrát váš partner a užijete si to oba na maximum!

Navíc – vyzkoušení nových míst a s tím spojených nových rolí přinese do vašeho vztahu nový vítr do plachet a přitom stačí jen trocha fantazie. Vůbec nevadí, pokud máte nějaký gram navíc nebo malíček delší než palec. Všechno je to ve vaší hlavě! Nakonec možná při zpracování doktora a sestřičky, šéfa a jeho sekretářky, číšnice a zákazníka nebo pokojské a hosta zjistíte, že máte v sobě talent herecké hvězdy!

  • Hra nesplněných snů je ideálním naladěním na hezký večer. Vezměte si s partnerem lístečky a nádobu. Každý zvlášť si pak na libovolný počet lístečků napište svá nesplněná přání, co byste v posteli chtěli vyzkoušet a zažít, ale třeba jste se o tom báli mluvit. A pak si začněte losovat. Uvidíte, kolik zažijete nových zážitků a zjistíte nových tajných přání svého partnera, o kterých jste třeba ani neměli tušení!
  • Krkolomnější zábava aneb sex v posteli je příliš jednoduchý. Zkuste vybrat dosud nevyzkoušené místo a nejlépe nějaké stísněné – přinese to neobyčejné erotické dusno a nový prožitek! Pouze předem promyslete všechna svá pohybová omezení, pokud vás v polovině erotické hry chytne houser, máte po srandě… Tip pro vás: Jak je to dávno, co jste si doma postavili z nábytku a dek stan třeba uprostřed obýváku? V takovém stanu je načisto jiná erotická atmosféra!
  • Když vám dojdou nápady na erotické hry, stále ještě na internetu i u sebe v knihovně můžete najít erotické povídky a knížky, jejichž předčítání má mnohdy neobyčejný efekt!

Erotické hry s chuťovými buňkami

Protože fantazii se meze nekladou a není večeře jako večeře, můžete vymyslet sto způsobů, jak se zabavit erotickou hrou s večeří a divokým koncem v jednom. Koneckonců láska prochází žaludkem. Viděli jste jeden nejmenovnaý seriál, kde si jedna z hlavních protagonistek na sebe naskládala sushi, aby překvapila svého partnera, když přišel domů? Nebo můžete použít jednoduše šlehačku ve spreji, pouze dejte pozor pokud hlídáte kalorie a zvolte raději tu s menším obsahem tuku (také se jí tak rychle nepřejíte, pokud se do hry poněkud ponoříte a zahoubáte).

Můžete s ní kreslit obrazce na kůži a partner může podle pohybu vašeho jazyka hádat, co mu kreslíte – a hodně pomalu je slízat. Výbornou rekvizitou k jídlu je také teplý med, dbejte však na správnou teplotu, o spáleniny nikdo nestojí! Nakonec – k erotickým hrám lze použít jakékoliv jídlo, které vás zrovna napadne, jen si promyslete jak jej chcete použít – jeden norský pár byl odvezen do nemocnice poté, co si hráli se zrníčky kukuřice a ty se zavrtaly do nepříjemných míst partnerky i partnera!

Kreslení na kůži má mnoho podob…

Hra trochu jinak – erotická, online a zdarma!

Možná tak úplně nemáte druhou polovičku na provozování výše zmíněných erotických her. Možná se přese všechno stydíte a neodhodlali byste se k tomu ani za milion. Možná na to opravdu nemáte buňky a zkrátka se vám do toho nechce. Tak přesně pro vás jsou tady erotické hry online a zdarma! Stačí se zeptat vyhledávače a vyrojí se na vás desítky serverů které vás chtějí zábavně naladit.

Pozor – i online erotické hry mohou být návykové! Vybírat můžete z těch zdarma i z těch, které pro další kola chtějí například menší, či větší finanční obnos. Záleží ale ovšem také, jakou úroveň od online erotické hry očekáváte – erotické hry zdarma znamenají například klikací zápas s časem, jak vydráždit kreslený klitoris fiktivní ženy, striptýz, skládání na čtverečky rozkouskované svlékající se ženy, pexeso odhalených zadečků či penisů nebo třeba svlíkací pokr.

Většina her je jednoduše a „polopaticky“ kreslená. Bohužel i tady platí pravidlo, že drtivá většina návštěvníků těchto online zdarma portálů jsou stále muži a to nejčastěji ve věku 30-50 let! Inu – domácí život stagnuje, je čas kliknout si zdarma myší…

Erotické hry jak je nechcete

Asi každý jsme v pubertálním období školních výletů zkoušeli hrát flašku a odhazovali fanty. Kdo nevyzkoušel napjetí, než se láhev dotočí, nepochopí. Mezi hit poslední doby dnešních teenagerů patří erotická hra na ježka a princip je děsivý – 4 dívky si kleknou na postel, zakryjí si hlavu dekou a nechají se obšťastnit několika chlapci – a pak hádají, kdo se na kom vystřídal.

Rozhodně byste se měli zajímat o to, jaké hry vaše děti hrají! Ať již na školních výletech a nebo na počítači. „Je třeba si uvědomit, že věk dítěte mezi třináctým a čtrnáctým rokem je nejkritičtějším obdobím puberty,“ říká sexuolog Ondřej Trojan. Má nepříjemnou zkušenost s dívkami pod zákonem, které díky erotickým hrám neplánovaně otěhotněly. Obvykle k tomu dodává, že pokud k něčemu takovému dojde, je to signál nefunkčnosti rodiny. Jedinou správnou cestou, jak tomuto předejít, je s dětmi o sexu komunikovat. Bez příkras a bez zábran, prostě se nebát a promluvit si o všem!

Skryté erotické hry

Každá z nás v podstatě non-stop hrajeme se svým partnerem i s těmi potencionálními erotické hry. Rozehráváme je již po ránu, když připravíme snídani do postele, když uklízíme schválně více v předklonu, když si večer na spaní zvolíme saténové prádýlko místo pohodlného vytahaného trička.

A erotické hry hrajeme i nevědomky – naše tělo je hraje za nás. Věděli jste, že když na ulici míjíte potencionálně přitažlivý protějšek, dokáží vaše smysly do deseti vteřin zhodnotit, zda je pro vás vhodný? Stačí dvě vteřiny pohledu a mozek vyhodnotí celkovou postavu a fyzickou zdatnost. Pokud je mozek spokojený, vykalkuluje, zda by byl dotyčný vhodným zdravým otcem budoucí generace na základě proporcí, držení těla a pohybu. Ve chvíli, kdy se těsně míjíte, naplno pracuje váš nos, který neomylně hodnotí vše, co lze vyčíst z vůně.

Tedy téměř neomylně – věděli jste, že ženy, které pravidelně užívají antikoncepci mají o 40% horší čich? Více než polovina žen po vysazení prášků najednou intenzivněji vnímá vůně a uvědomuje si, co dříve nevnímaly čichem. A jistě jste již slyšely o feromonech – vylučuje je každý reprodukčně schopný organismus a váš nos je schopen z nich vyčíst, zda je protějšek pro vás pravý! Důvěřujte svému nosu! A popusťte uzdu své fantazii. Erotické hry mohou začít…

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno