Duhový rituál s krystaly pro splnění vašich přání

Jsou věci, které lidi dělají tak trochu šťastnější a spokojenější. Někdy to může být příjemná koupel, jindy třeba magie. Ač to může znít zvláštně, magii věří velká spousta lidí. Ať už to je výklad karet, čarování nebo třeba jen amulety, znamení z nebe nebo různé další rituály. Pokud tomu věříte, můžete vyzkoušet duhový rituál s pomoci krystalů. Spojíte jej s pozitivní energií, může vám pomoci projít složitým obdobím nebo pomohou splnit váš sen či přání.

Rituály, které posílí energii

Využijte tento rituál, díky čemuž posílíte energii, vypořádáte se s negací a pomůže vám to přiblížit se vašemu snu. Tento rituál využívá duhu, což je symbol přání, požehnání a nebe. Pyramida směřuje energii směrem nahoru, takže vše, co bude mít tento tvar, vám pomůže. Vyzkoušejte i vy duhový rituál s krystaly.

Co budete potřebovat?

  • Prázdný kus bílého papíru
  • Barevné tužky, pastelky
  • 7 krystalů reprezentující barvy duhy (1 červený jaspis, 1 oranžový karneol, 1 žlutý citrín, 1 zelený malachit, 1 modrý Lapis Lazuli, 1 fialový ametyst, 1 čirý křišťál)
Malachit je jedním z kamenů, který k rituálu potřebujete. Má krásně zelenou barvu.

Jak tento rituál provést?

Chcete-li dosáhnout co možná nejlepších výsledků, pak začněte tento rituál v novém měsíci. Sežeňte všechno, co je v seznamu a najděte v bytě či domě místo, kde můžete dát mřížku a nechat ji neporušenou celý měsíc. Krystaly očistěte, vezměte barevnou tužku a nakreslete nejmenší oblouk zleva doprava. Ideálně někde doprostřed papíru. Dále vyberte další barvu a nakreslete druhý větší oblouk nad první, další barvou třetí větší oblouk nad ten druhý oblouk. Umístěte do středu spodního oblouku bod.

Následně nakreslete jinou barvou čáru, která spojí první menší oblouk. Následně nakreslete čáry, ze kterých vznikne trojúhelník. Začínejte ze spodní části levé strany, připojte horní část a opět spojte do trojúhelníku. Tento postup opakujte dvacetkrát na stejném místě, což má také terapeutické aspekty.

Doprostřed duhy napište své přání a umístěte duhové kameny na vrchol této kresby. Myslete přitom na to, co si přejete, nastavte si nový začátek a vaše přání se splní. Nechejte krystaly a přání na stejném místě po dobu 15 dní, ideálně přes úplněk. Po něm očistěte krystaly, složte papír a dejte jej na bezpečné místo. Po půlroce se podívejte a zjistěte, zda se vám přání splnilo nebo ne.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno