Bolí vás záda? Pak vám pomůže sex!

Pokud vás bolí záda, tyto tři pozice by vám měli pomoci, bolesti zmírnit, popřípadě si užít milostné hrátky bez bolesti. Ano, na bolest zad může pomoci sex! Bolest zad je dnes poměrně častá, není snad nikdo, koho by ještě bolest zad někdy nepotrápila. Kvůli bolesti si odpíráte spoustu věcí, které máte rádi? A co teprve takový sex? Tomu se také vyhýbáte, protože vás při něm často záda bolí? Nyní už nemusíte trpět!

Bolesti zad a sex

Máte strach, že slůvka slasti a požitku se změní v citoslovce nepříjemné bolesti? Nemusíte se sexu vzdávat jen proto, že vás bolí záda. Potěšení si s bolesti neužijete, nebo je tomu jinak? Aby byl sex příjemný i s bolestí zad, postačí vyzkoušet pár osvědčených sexuálních poloh, které by mohly pomoci. Navíc mohou mít pozitivní vliv na bolest zad a kdoví, třeba vás záda po promilované noci přestanou bolet!

Vy nahoře, partner dole

Pro člověka, který trpí bolestí zad je mnohem lepší, když pohyby během milování ovládá on. Pomocí kolen a boků se můžete pohybovat tak rychle, jak potřebujete. Záda tak nebudou tak moc namáhána a vy si budete moci užít slast bez nepříjemné bolesti.

Misionářská pozice trošku jinak

Když muže bolí záda, pak je k jejich páteři šetrný klasický misionář. Podepřete horní část těla rukama. Žena mírně ohne kolena, což by také mělo pomoci snižovat bolest zad u mužů při sexu.

Reverzní misionářská poloha

Jestliže muže bolí záda a chce si užít romantickou chvilku se svou partnerkou, pak vyzkoušejte reverzní misionářskou polohu. Muž by si měl lehnout na záda a žena by měla být na vrcholu. Díky tomu udrží záda rovně a nebude trpět bolestí.

Sex bez bolesti zad

Obecně při bolesti zad se doporučuje hledat a experimentovat. Pokud si najdete tu správnou polohu, pak se jí držte, co vyhovuje vám, nemusí vyhovovat jinému. Před sexem se doporučuje ještě protáhnout, maličko namasírovat a promasírovat zádové svaly. Záda podložte polštářky, které mohou pomoci mírnit bolest či mohou ulevit od bolesti. V případě chronické nebo dlouhodobé bolesti se sexu raději vyhněte a vyhledejte lékařskou pomoc.

Komentář

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno