Běžné trapasy při sexu: Co je to queefing?

trapasy sex

Sex provozují všichni lidé, někdo víc, někdo zase naopak míň. Existuje okolo něj spousta mýtů, o kterých se nemluví. O sexu má každý nějakou tu představu, filmy a seriály často ukazují, jak je všechno krásné, hezké, romantické, prodchnuto láskou a vášní. Nikdy žáden problém, vše zalité slunce. Jenže realita je maličko jiná. Někdy dost jiná. Za zavřenými dveřmi ložnice se odehrává spousta věcí, ale ne všechny jsou příjemné. Mohou nastat situace, které jsou úsměvné, zábavné nebo taky hodně divné.

Úsměvné i trapné situace

Také si občas s partnerem uděláte hezký večer, zajdete si na večeři a poté si doma dáte sklenici vína? Pak vás čeká samozřejmě příjemná noc v ložnici. Nicméně může se to jako mávnutím kouzelného proutku zkazit. Trapných situací u sexu si snad každý užil dost. Kromě trapných pohybů, nekoordinovaných zvuků to může být například pád z postele, nečekaná přítomnost rodičů nebo kohokoliv jiného. U sexu se však může objevit spousta dalších situací, o kterých se jednoduše moc nemluví.

Co je to za zvuk? To je queefing!

Jde o queefing. Že nevíte, o co jde? Tímto výrazem se nazývá odcházení plynů z vagíny. Odborně se to nazývá flatus vaginalis. Už se vám také stalo, že se tyto plyny během sexu ozvaly? Někomu to přijde spíš vtipné, někdo to může považovat za trapné a nepříjemné. Není to však nic, co by bylo špatné. Je to přirozený jev, který je potřeba akceptovat.

Pozor: Mokrý kód

Občas se stane, že to prostě člověk nevydrží. Oba partneři předstírají, že na povlečení se vůbec nic neobjevuje, ale bohužel. Mokro v posteli cítí každý, ale jak jej brát? Zasmát se tomu? Nebo je to situace, která partnera spolehlivě odradí? Nejčastěji se oba snaží předstírat, že se vlastně vůbec nic nestalo..

Ze sexu se stal sport!

Různé více či méně krkolomné polohy a místa, že občas přemýšlíte, že ani nemusíte do fitka. Protože to, co s partnerem v ložnici předvádíte, spolehlivě vydá za hodinku na běžícím pásu. A co víc, po takové akci máte často modřiny po celém těle, pohmožděná kolena a podobně. Ze sexu se pro některé stal sport. Jenže, jak pak odpovídat na otázku „z čeho máš tady modřinu?“

Vyschlá jako Sahara

Máte chuť na sex, ale vaše intimní partie zasáhla vlna sucha? V takovém případě je dobré sáhnout po nějakém tom lubrikačním gelu. Není dobré snažit se „jet na sucho“, protože to vážně, ale opravdu vážně hodně bolí.

Co to řekl?

Sex v některých lidech probouzí různé chutě. Nebývá až tak velkou výjimkou, že lidé chtějí během sexu mluvit sprostě. Když se na tom dva domluví, proč ne, proti gustu…znáte to. Co však ve chvíli, kdy si oba užíváte svou chvilku a z úst jednoho z partnerů se ozve „ty špinavá….“ To dozajista překvapí. Otázka je, jestli jde o překvapení milého charakteru.

Před sexem povinně vyčůrat!

Někdo má citlivý močový měchýř, před sexem hodně pil, a jakmile dojde na sex, začne se jim chtít čůrat. Někdy může způsobit plný močový měchýř při sexu intenzivnější orgasmus, no někdy jej nedosáhnete, protože pořád myslíte na to, že potřebujete na záchod.

Co musím nakoupit?

Během sexu se máte oddávat jen sobě a svému partnerovi. Vy však během něj stihnete naplánovat oběd na celý další týden a sestavíte si nákupní seznam na další den? Není to divné? Máte vůbec ráda svého partnera? Je to v pořádku, nemusíte se bát. Nazývá se to multitasking, nic hrozného nebo špatného!

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno